Dodatki Premium

Poznaj pełnię możliwości Georandki dzięki Dodatkom i Usługom Premium. Jeśli posiadasz konto Free, sprawdź, jakie dodatki są dla Ciebie. Jeśli Standard, dostosuj aplikację do Swoich potrzeb. Mając konto VIP, uzupełniaj brakujące pakiety,chatuj i twórz zaproszenia bez końca!

Zobacz, co oferują poszczególne typy kont. Wszystkie dodatki można aktywować bezpośrednio z aplikacji (Dodatki w Menu Głównym) lub za pomocą SMS. By dowiedzieć się jak aktywować Dodatki Premium za pomocą SMS, poznaj nasze Komendy.

Pakiet Wiadomości – Rozmowa to podstawa każdej znajomości i udanego związku. Pozostań w kontakcie z innymi dzięki pakietowi 30, 120, 200, 500 lub 1000 dodatkowych Wiadomości.

 

Pakiet Tworzenia Zaproszeń – Szukasz partnera do oglądania filmów, organizujesz imprezę, masz ochotę na romantyczną kolację lub wyjeżdżasz do obcego miasta i szukasz towarzystwa? Stwórz zaproszenie i czekaj na odpowiedzi. Koniec z wymówkami „samemu tego nie zrobię” za sprawą pakietu 5, 20, 50, 120, 200 (dla posiadaczy Kont Standard) lub 5, 25, 60, 150, 250 (dla posiadaczy Kont VIP) dodatkowych możliwości stworzenia Zaproszeń.

Pakiet Wyszukiwania Zaproszeń – Nie masz pomysłu na wieczór lub zastanawiasz się jak spędzić wolny dzień, masz ochotę na coś szalonego, ale nie wiesz jak to zorganizować? Sprawdź, może ktoś szuka właśnie Twojego towarzystwa dzięki pakietowi 10, 35, 70, 140 lub 240 dodatkowych możliwości wyszukiwania Zaproszeń.


Pakiet Dodatkowych Zdjęć
 – Daj się zauważyć, pokaż wszystkie swoje atuty i dodawaj kolejne zdjęcia do Swojego Profilu. Możliwość dodania kolejnych 3 zdjęć do Twojego Profilu.

 

Pakiet Dodatkowych Zainteresowań – Twoje zainteresowania wiele o Tobie mówią. Pokaż ich światu jak najwięcej i w łatwiejszy sposób znajdź osoby podobne do Ciebie. Możliwość dodania kolejnych 3 zainteresowań do Twojego Profilu.

 


Chat
– Uruchamia możliwość chatowania z danym użytkownikiem przez 8, 24, 50, 100, 220 (dla posiadaczy Kont Standard) lub 9, 30, 70, 110, 250 godzin (dla posiadaczy Kont VIP) od momentu aktywacji.

 


Reklama Profilu
 – Spraw by inni Cię zauważyli i zareklamuj swój profil. Profil pokazuje się na górnym pasku w Menu Głównym aplikacji oraz na naszej stronie przez 3 lub 7 dni.

 

Dopasowania – Wspólne zainteresowania to pierwszy krok do owocnej znajomości i świetny temat do rozmów. Jeśli osoba spełnia też nasze wizualne kryteria, jest już prawie idealnie. Dzięki Dopasowaniom przekonasz się bez konieczności przeglądania Profilu, czy i jak bardzo do siebie pasujecie oraz jak prawdopodobne jest pojawienie się między wami czegoś więcej.

Tryb Incognito – Tryb incognito to możliwość korzystania z aplikacji bez zostawiania po sobie śladu – ustaw statusu „niewidoczny”, by nikt nie wiedział, że jesteś online oraz nie pokazuj się w Odwiedzających u osób, których Profile właśnie przeglądałeś..

 


Podobam się
 – Oceniaj Profile innych osób, daj im znać, że wpadły Ci w oko. Dowiedz się, kto zainteresował się Twoją osobą.

 

Poniższe usługi znaleźć można w zakładce „Ustawienia” w Aplikacji Mobilnej:


Zmiana Nicka (nazwy użytkownika)
–  Jeśli znudził Ci się Twój obecny nick, istnieje możliwość zmiany nazwy użytkownika na inną.

 


Zmiana Numeru Telefonu -Przeniesienie Twojego konta na nowy numer.