Jak efektywnie promować swój profil?

Poznaj kilka trików dzięki którym staniesz się bardziej zauważalny

Dodaj zdjęcia do swojego Profilu

Logując się po raz pierwszy do aplikacji, Twój profil nie posiada jeszcze żadnych informacji na Twój temat ani zdjęć. Nadaj mu trochę kolorów zamieniając czarny ekran na pierwsze zdjęcie, które zachęci innych użytkowników do nawiązywania z Tobą kontaktuOczywiście im więcej zdjęć dodasz do swojego konta tym większa szansa, że szybciej się ktoś do ciebie odezwie.

Czym jest zdjęcie profilowe?

Zdjęcie profilowe, to takie, którego miniaturka jest naszym avatarem. Znaczy to, że w każdym miejscu, w którym inny użytkownik jest w stanie nas odnaleźć (wyniki wyszukiwania, widok na mapie, rozmowy, zaproszenia itd.) widoczna jest miniaturka właśnie takiego zdjęcia. Dobrze więc by przykuwało ono uwagę i zachęcało do kliknięcia.

Promuj swój profil

Oczywiście podstawa to zdjęcie profilowe i uzupełnienie informacji o sobie, ale gdy chcemy być jeszcze bardziej zauważonym, możemy skorzystać ze specjalnego dodatku – Promowania Profilu.

 

Wystarczy wysłać SMS o treści: REKLAMA na 91581* lub z poziomu aplikacji wybrać dodatek Reklama Profilu i już po krótkiej chwili nasz profil widoczny będzie w Promowanych Profilach, co więcej będzie znacznie częściej wyświetlany w wynikach wyszukiwania oraz w rekomendacjach.

Powiedz więcej o sobie

Informacje o Tobie są bardzo istotne w poznawaniu nowych ludzi. Nie dość, że pozwalają innym dowiedzieć się czegoś na Twój temat, to pomagają też w znalezieniu partnera czy znajomych o podobnych zainteresowaniach. Wpływają też na rekomendacje które oraz wskaźniki dopasowania profili.

 

 

*) koszt wysłania SMS na numer 91581 – 18,45 zł