Poradnik: Rejestracja za pomocą komend SMS

Poniżej znajdziesz porady które ułatwią przejście procesu rejestracji w GeoRandce za pomocą SMS.

Wszystkie komendy SMS wysyłane i odbierane na numerze 80020 są darmowe, nie ponosisz żadnych kosztów.

Rejestracja w serwisie GeoRandka jest możliwa tylko dla klientów sieci Orange, Plus oraz Play, w przypadku innych sieci komórkowych rejestracja w serwisie jest na obecną chwilę nie możliwa.

Jak rozpocząć rejestrację za pomocą SMS?
By rozpocząć proces rejestracji za pomocą SMS należy wysłać na darmowy numer 80020 SMS o treści GR. Możesz także wypróbować możliwości konta:

  • konta Standard wysyłając SMS o treści GR na numer 60180  
  • konta VIP wysyłając SMS o treści GR na numer 60280

Niezależnie od typu konta jaki chcesz aktywować po chwili otrzymasz SMS powitalnego, a zaraz po nim instrukcje dotyczące Kroku 1, postępuj zgodnie z poleceniami by przejść proces rejestracji.

Krok 1: Podaj Rok Urodzenia oraz płeć
Krok 1: Podaj rok swojego urodzenia oraz płeć i wyślij sms: ROK_URODZENIA (RRRR) PŁEĆ (K lub M). W tym kroku podajemy tylko sam rok w którym się urodziliśmy oraz po spacji literę K (kobieta) lub M (mężczyzna), a następnie wsysłamy SMS na darmowy numer 80020 (czyli odpowiadamy na SMS którego otrzymaliśmy). Prawidłowo wysłana komenda dla kobiety urodzonej w 1983 roku wyglądać będzie: 1983 K Prawidłowo wysłana komenda dla mężczyzny urodzonego w 1977 roku wyglądać będzie: 1977 M W odpowiedzi na prawidłowo wysłaną wiadomość z datą urodzenia oraz płcią otrzymamy instrukcje do Kroku 2 rejestracji.
Krok 2: Jak chcesz się nazywać?
Krok 2: Podaj nazwę jak chcesz się nazywać i wyślij sms o treści: NICK W tym kroku jesteśmy proszeniu o podanie naszego nicka (loginu, nazwy użytkownika), podana przez nas nazwa będzie widoczna dla innych użytkowników. Login musi składać się z 3-20 znaków, zaczynać od litery, może posiadać litery a-z (bez polskich znaków) i cyfry 0-9, nie używamy znaków specjalnych (`!@#$%^&*()+-={}[]:;’,.<>?. itd.), wyjątek stanowi „_”. Prawidłowo wysłana komenda wyglądać będzie: NICK Ania5 Jak w przypadku poprzedniego kroku odpowiedź wysyłamy na darmowy numer 80020 Gdy wybrany przez nas login jest już zajęty, system automatycznie doda na jego końcu kolejną liczbę porządkową. Jeśli taki nick nam odpowiada, wysyłamy NICK, jeżeli nie, wysyłamy inną nazwę, np. NICK Ania_5. W odpowiedzi otrzymujemy opis Kroku 3.
Krok 3: Kogo szukamy?
Krok 3 to wybór preferowanej płci partnera. Do wyboru mamy Kobiety, Mężczyzn oraz obie płcie (nasz wybór można dowolnie modyfikować za pomocą aplikacji mobilnej). W tym kroku należy wysłać  na darmowy numer 80020 SMS o treści:  PARTNER <Płeć Partnera>,

  • PARTNER K jeśli szukamy kobiety,
  • PARTNER M–  jeśli mężczyzny
  • PARTNER OBIE jeśli preferujemy obie płcie.

Wysyłając odpowiedź na to pytanie kończymy proces tworzenia własnego profilu w GR (od tego momentu możemy już dowolnie korzystać z GeoRandki. Ale czym byłaby GeoRandka bez lokalizacji? Dzięki niej serwis w oparciu o naszą lokalizację może zaproponować interesujące osoby mieszkające w najbliższym otoczeniu, dlatego też w Kroku 4 prosimy o zgodę na lokalizację.

Krok 4: Zgoda na lokalizacje (opcjonalna)

Krok 4 wyrażenie zgody na lokalizację naszego telefonu. GeoRandka wyszukuje partnerów na podstawie naszej lokalizacji, tak więc by móc w pełni korzystać z jej wszystkich funkcjonalności potrzebna jest zgoda na lokalizowanie naszego telefonu.

W tym celu należy wysłać  SMS o treści ZGODA na numer 8007 (sieć Orange); 80021 (sieć Plus), w tym przypadku zgoda na lokalizacje wyrażana jest na innym darmowym numerze. Po przejściu przez te 4 proste kroki, nasze konto w GeoRandce jest już utworzone.

Wysyłając SMS o treści SAMOUCZEK na 80020 możesz się dowiedzieć, jakie komendy obsługiwane są za pomocą komunikatów SMS, możesz to też sprawdzić w zakładce Komendy SMS. Polecamy jednak pobranie naszej aplikacji mobilnej lub skorzystanie z webowej wersji Georandka Online i poznanie pełni jej możliwości.

(Q) Jak zalogować się do aplikacji mobilnej?
Podczas rejestracji za pomocą SMS, hasło do naszego konta tworzone jest automatycznie.

  • By poznać aktualne hasło wysyłamy SMS z telefonu na którym utworzyliśmy nasz profil o treści HASLO na darmowy numer 80020
  • By zmienić hasło tak samo jak w poprzednim przypadku wysyłamy SMS o treści HASLO na darmowy numer 80020

Hasło możemy też poznać za pomocą aplikacji mobilnej. Wystarczy skorzystać z przycisku Przypomnij hasło na ekranie logowania i wprowadź swój Nick (login/nazwę użytkownika) bądź numer telefonu, a następnie wybrać przycisk Wyślij przypomnienie hasła SMS. Hasło przyjdzie niemal natychmiast w wiadomości SMS.

Najnowsze Profile

JJArm, 34
Grudziądz
StarM, 47
Pruszków
Onjedyny0909, 18
Rzeszów
Tobi94, 27
Będzin

Ostatnio dodane zdjęcia.

Ostatnie zdjęciaOstatnie zdjęciaOstatnie zdjęciaOstatnie zdjęciaOstatnie zdjęciaOstatnie zdjęcia