Pomoc: Aplikacja Mobilna / GeoRandka Online

Dowiedz się więcej jak wykorzystać wszystkie możliwości serwisu za pomocą aplikacji GeoRandka

Pobieranie aplikacji

Aplikację mobilną GeoRandka można pobrać bezpośrednio wpisując w przeglądarce naszego telefonu adres:  www.georandka.pl/app

Po wybraniu adresu zostaniesz przeniesiony automatycznie ekranu pobierania, w przypadku nieobsługiwanego modelu telefonu lub przy wejściu z komputera zostaniesz przeniesiony do poradnika.

Rejestracja w usłudze za pomocą aplikacji

Proces rejestracji w usłudze składa z 4 prostych kroków, kończących się aktywacją konta za pomocą darmowego SMS. Dzięki temu w pełni możesz cieszyć się wszystkimi funkcjonalnościami serwisu.

Przejdź do poradnika by dowiedzieć się więcej:

Poradnik: Aplikacja Mobilna – Rejestracja

Rejestrując się za pomocą aplikacji mobilnej otrzymujesz koto Free; by skorzystać z okresu próbnego dla konta Standard lub VIP należy je aktywować, więcej na ten temat znajdziesz na stronie: http://www.georandka.pl/konta/ 

 

Jak odzyskać zapomniane hasło lub login?

Jeśli nie pamiętasz swojego hasła lub loginu do serwisu nic straconego, w kilka chwil odzyskasz dostęp i będziesz mógł wrócić do czatowania za pomocą aplikacji mobilnej lub webowej wersji serwisu.

By odzyskać dostęp do serwisu postępuj zgodnie z zaleceniami poniższego poradnika:

Poradnik: Odzyskiwanie Hasła i Loginu

Jak poznawać nowe osoby z GeoRandką?

GeoRandka pozwala nam poznawać nowe osoby na kilka sposobów, możesz w prosty i szybki sposób spojrzeć na radar lub skorzystać z wyszukiwarki. W poniższym poradniku znajdziesz kilka podstawowych metod które ułatwią Ci poznawanie nowych ludzi w Twoim otoczeniu

Poradnik: Wyszukiwanie innych użytkowników

Jak skutecznie promować swój profil?

Nie wiesz od czego zacząć? Co zrobić by stać się bardziej zauważalnym w serwisie? Skorzystaj z poniższego poradnika by dowiedzieć się więcej:

Poradnik: Promowanie Profilu

Jak działają zaproszenia?

 

Masz dodatkowy bilet na koncert i nie masz kogo z sobą zabrać? Chcesz szybko zorganizować imprezę  dla swoich znajomych? Szukasz kogoś z kim będziesz mógł pobiegać w swojej okolicy?

Wystarczy tylko wysłać zaproszenie by te wszystkie problemy zniknęły jak zamachnięciem czarodziejskiej różdżki.

Poradnik: Aplikacja Mobilna – Zaproszenia


Aplikacja Mobilna

 

pobierz app

 

Zeskanuj kod QR swoim telefonem, aby automatycznie pobrać odpowiednią wersję aplikacji.

pobierz za darmo