Poradnik: Wyszukiwanie użytkowników

Kilka praktycznych porad jak wyszukiwać innych użytkowników serwisu

Szukanie za pomocą Aplikacji Mobilnej – Radar

Aplikacja Mobilna / GeoRandka Online

Radar to rewelacyjne narzędzie które pozwoli Ci zobaczyć użytkowników serwisu znajdujących się w twoim otoczeniu. Dzięki opcji tworzenia własnych grup możesz ograniczać wyniki wyświetlane na radarze do konkretnej grupy znajomych, będąc w całości niewidocznym dla innych użytkowników serwisu.

SMS

Odpowiednikiem Radaru dla użytkowników korzystających z funkcjonalności SMS jest komenda SZUKAJ (by lokalizować osoby w naszym pobliżu należy wyrazić zgodę na lokalizację) więcej na jej temat poniżej.

Korzystanie z funkcji Szukaj

Aplikacja Mobilna / GeoRandka Online

Za pomocą 3 ruchów w aplikacji mobilnej możesz wyszukać innych użytkowników serwisu, wystarczy tylko wejść do Szukaj następnie wybrać wiek oraz płeć szukanego partnera, zanim rozpoczniemy wyszukiwanie pozostanie już tylko określenie lokalizacji gdzie chcemy szukać. Po krótkiej chwili otrzymasz wyniki wyszukiwania.

SMS

By wyszukać użytkowników serwisu znajdujących się najbliżej twojej aktualnej lokalizacji wyślij SMS o treści SZUKAJ na darmowy numer 80020 po chwili otrzymasz SMS zwrotnego z listą nicków.

Oczywiście to nie jedyna komenda SMS za pomocą której możesz wyszukać użytkowników serwisu, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem: Komendy SMS: Kontakt

Dodatki Premium: Dopasowania i Rekomendacje

Dopasowania

Dopasowania za pomocą specjalnie opracowanego algorytmu, pokazują w ilu procentach Twój profil jest zgodny z profilem innego użytkownika, czyli jak wiele was łączy. Pamiętaj iż stopień dopasowań uzależniony jest od ilości uzupełnionych o sobie informacji, co oznacza iż im więcej powiesz o sobie tym bardziej spersonalizowane będą wyniki.

Rekomendacje

Rekomendacje są to proponowane profile które nasz system dobrał specjalnie dla Ciebie, otrzymasz je przy wejściu do aplikacji oraz za pomocą SMS.

Dodatek ?Dopasowania? wchodzi w skład Konta VIP. By aktywować go na Koncie Standard należy wysłać SMS o treści DOPASOWANIA na numer 76881